Alen a dobrodružství 4.

23. srpna 2014 v 18:19 | Nalla |  Alen
Alen si prohrábla vlasy a řekla:
"To je divnej sen, už bych se měla probudit." Rozhlédla se a uviděla Molga. Zapískala radostí a běžela k němu, však zakopla o kámen a spadla.
"Au, to bolí, počkat, ono to bolí, to není sen, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!" Alen začala běhat do kolečka a křičela ÁÁÁÁÁÁÁ. Roby (Robert) vylezl z pod křídla a snažil se dohonit Alen. Nakonec ji chytl a donutil ji sednout. Alen přestala ječet a jen řikala:
"Viděla jsem draka, trpaslíky a pegase NAŽIVO, to je úžasný," a přiskla Robyho k sobě. "Počkat ale teď mám zastavit Pudlu," prudce se zvedla až schodila Robyho. Koukala se na tu zkázu kolem sebe a pomalu našlapovala, pak si zas sedla žalostně naříkala.
"Jak to mám udělat? Jak?" Popotáhla. Najednou Roby začal strašně nahlas pískat až se Alen ohlédla co se děje. Roby ukazoval na nebe a když se Alen podívala byl tam Bozo který se pomalu blížil k Alen. Když přistál tak Alen řekl:
Neboj se Alen, vím, že to dokážeš, ví to všichni i Pudla to ví a chce tě zastavit, moc se te bojí, však ty se neboj, neboť strach dává Pudle sílu. Musím se vrátit abych mohl trpaslíky ochranovat. Hodně štěstí!
A Bozo zmizel v dáli. Alen to dodalo tolik odvahy jako když myš uvidí nejlepší a nejchutnější sýr. Koukla se kdeje pegas a šla k němu. Pohladilaho po hřívě a řekla:
"Molga se jmenovat nebuděš budeš se jmenovat *chvíli se zamyslela a pak řekla* Sam." Pegas zatřásl souhlasně hlavou a Alen ho pohladila. Zavolala na Robyho který hned přiběhl a Alen ho pomazlila. Pak nastal další problém totiž Alen nikdy na koni nejela natož na pegasovi a tak nevěděla jak na Sama nasednout.
1. pokus se Alen špatně chytla a spadla.
2. pokus ji Sam omilem setřásl a zas spadla.
3. pokus se konečně vyškrábala a pořádně se chytla. Koneč se rozjeli. Nejdřív běželi a pak Sam vyskočil a letělo se. Byla to nádhera, opravdová nádhera.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 23. srpna 2014 v 20:48 | Reagovat

Hezké ;)

2 Brara Brara | 7. září 2014 v 19:23 | Reagovat

Týjo, napínavé :-) šikulka

3 Lea Lea | Web | 29. června 2017 v 16:06 | Reagovat

:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama